21.10.2018.

Objavio | 0 Komentara

Casper Open 2018.

U subotu 20.10.2018. završen je 4.Casper open i limač kup i 3. kriterijski kadetski turnir za nacionalnu selekciju, te ovim putem želimo čestitati svim kadetima koji su uspjeli izboriti svoje mjesto u kadetskoj reprezentaciji. Također želimo čestitati svim malim i velikim Casperovcima koji su nastupili na ovom natjecanju kroz sve kategorije, a bilo nas je puno.

Zlato su osvojili : Dominik Budrovčan,  Frane Ličina, Laura Musulin, Paola Pap, Korana Pavić, Anja Polančec, Tara Tuček i Lana Varga

Srebro su osvojili : Jana Brebrić, Klara Cerovac, Elena Đuričković, Tomo Globan, Izabela Kraljić, Frane Ličina, Leonarda Lisičar, Lorena Peruš, Lucija Polančec, Zara Šistek, Endi Vidović i Mate Zorić

Broncu su osvojili : Teo Brebrić, Helena Huzjak, Vanesa Mateša, Arijan Mustapić, Korana Pavić, Lorena Peruš, Roza Rezar, Lexi Šimunović, Zara Šistek i Julian Vuković .

Nastupili su, ali ovaj put bez plasmana : Aleksandar Duplić, Jan Gašparić, Filip Golenko, Bruna Hogge, Magdalena Jerić